КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МУНІЦИПАЛЬНА КОМПАНІЯ «ЖИТЛОСЕРВІС» ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Директор КП МК

субота, неділя

вихідні дні

МЕТА І ПРЕДМЕТ ДІЯЛЬНОСТІ

1. Здійснення господарської діяльності по наданню населенню та іншим споживачам згідно з вимогами чинного законодавства послуг по утриманню будинку та прибудинкової території.

2. Здійснення управління багатоквартирним будинком, спорудою, житловим комплексом і забезпечення їх належної експлуатації відповідно до закону (укладання договорів на виконання послуг, контроль за виконанням умов договору, тощо).

3. Надання послуг по поводженню з побутовими відходами на території Волочиської міської територіальної громади.

4. Збереження, забезпечення належної експлуатації та подальшого поліпшення житлового фонду, своєчасне проведення ремонту, забезпечення безперебійної роботи інженерного обладнання житлових будинків і приміщень, утримання під’їздів і других місць загального користування житлових будинків і прибудинкової території відповідно чинного законодавства.

5. Надання послуг з управління багатоквартирним будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд та забезпечення його належної експлуатації відповідно до закону і умов договору з власниками житла та надавачами послуг.

6. Проведення роботи по зміцненню матеріально-технічної бази підприємства, забезпеченню необхідними для роботи механізмами, агрегатами, обладнанням і ефективним їх використанням.

7. Забезпечення подальшого розвитку житлового господарства на основі встановлених норм обслуговування і досягнень науки і техніки.

8. Забезпечення економії матеріальних і паливно-мастильних ресурсів, води, раціональне використання трудових, матеріальних і фінансових ресурсів, виділених на експлуатацію і ремонт.

9. Інші роботи з завершення будівництва, монтаж систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря; водопровідні, каналізаційні та протипожежні роботи; надання в оренду власного нерухомого майна; послуги з поводження з побутовими відходами, утримання сміттєзвалища, захоронення ТПВ, боротьба із забрудненням та подібні види діяльності на території Волочиської міської територіальної громади.

Для виконання покладених завдань Підприємство:

- розробляє проекти річних і перспективних планів виробничо-господарської і фінансової діяльності, планів поточного і капітального ремонту житлового фонду, планів впровадження нової техніки;

-  розробляє та затверджує графіки вивезення ТПВ по території Волочиської міської територіальної громади;

- забезпечує повне і своєчасне виконання  затверджених планів по всіх кількісних і якісних показниках.